VELİ GÖRÜŞLERİ

Sevcan B.

Mia’yı tercih sebebimiz oğlumuzun burda daha güvende ve mutlu olduğunu hissetmemiz oldu. Ailecek güvenebileceğimiz ve bir çok gelişim alanını destekleyen farklı aktivitelerin yapıldığı bu okulda oğlumun gelişiminde çok iyi geri dönüşler aldık. İyiki varsın Mia Anaokulu sizi çok seviyoruz ..

Işık S.

Kızım gözümün önünde inanılmaz gelişip olumlu değişimler yaşadı ve onun her türlü gelişimine okuldaki herkesin sonsuz katkıları oldu.  Anaokulumuzu benim gibi tüm titiz annelere tavsiye ediyorum.

Duygu K.

Dünya standartlarında eğitim programları, ilgili ekibi  ve güçlü rehberliği düşünüldüğünde  Ataşehir de gönül rahatlığıyla tüm annelere önerebileceğim bir kurum.

Murat O.

Oğlumuz için en iyisini aradık ve Mia Anaokulunu seçtik. Okul son derece hijyenik ve menüler uzman kişiler tarafından hazırlanıyor. Yemekler son derece sağlıklı ürünler ile yapılıyor. Eğitim programları çok güçlü ve güler yüzlü insanların olduğu bir anaokulu. İçerenköye yakınlığı nedeniyle de bizim için çok iyi bir seçim oldu.

Deniz A.

Biraz içine kapanık çocuğum var ve onu bir yere emanet etmekte çok zorlanıyordum.. Fakat kısa sürede çocuğumda bir çok olumlu gelişim gördüm ve çok rahatladım.  Öğretmenler çok tecrübeli ve çocuğun seviyesine kolaylıkla inip onları kavrayabiliyorlar.  Okulun veliler ile iletişimi kuvvetli ve en önemlisi şeffaflar.  Ataşehir bölgesinde ikamet eden tüm annelere okulumuzu öneriyorum.

Nilgün E.

Eğitim programları oyun odaklı olmakla beraber çocukların tüm gelişim noktalarını destekliyor.  Kısa zamanda gerek duygusal gerek yabancı dil anlamında çocuğumuzda güzel gelişmeler gördük.  Teşekkürler Mia ..

Umut S.

Her açıdan gayet donanımlı bir okul, psikolog ve öğretmenler çocuklarla çok ilgili ve sık sık bizimle de görüşüyorlar. Hijyen ve yemek hizmetlerine çok özen gösteriliyor. Aktiviteler ve faaliyetler çok güzel ve çeşitli. Şerifali bölgesinde herkese tavsiye ederim.

Özden K.

Oğlum Berk’i geçen yıl kaydettik. Eşimin işi sebebiyle başka bir şehirdeydik. taşınma, yeni ev, yeni insanlar oğlumda ilk etapta bir uyum problemi yarattıysada öğretmenler, psikolog ve okul müdürü ile bunu zamanla aştık.   Artık oğlum okula gitmek için heyecanlanıyor ve çok mutlu. Tüm ekibi çok tecrübeli, profesyonel ve ilgili. Ataşehir bölgesinde olan tüm annelere tavsiye ederim.

Nebahat T.

Torunumun şirin mi şirin okulu. Çocuklar çalıştığı için bazen okula ben giderdim almaya. Her seferinde sıcak, güler yüzlü bir tavırla karşılandım . Torunum da okuldan her seferinde mutlu bir şekilde çıkıyordu. Çok çeşitli faaliyetlerin yapıldığı ve ilgili bir ekibin olduğu güvenli bir kurum.  Tüm yavrularımızı emanet edebileceğiniz ve benim çevreme önerdiğim güzel okulumuz.

Serap B.

Dünya’nın belli başlı eğitim programlarını kullanan profesyonel bir kurum.  Tam zamanlı yabancı ingilizce öğretmenleri var.  İlgi ve alaka tam kıvamında.  Ataşehir bölgesinde bulunan tüm ailelere öneriyorum.

Pınar U.

Son derece titiz, özenli, ilgili bir eğitim kadrosu var. Kızımızın gelişimini, başarısını gördükçe mutlu oluyoruz. Her şeyden önemlisi kızımızın çok mutlu oluşu. Sanat, duygusal ve fiziksel gelişim gibi programları farklı, bir çok anaokulunda olmayan programları var. İçerenköy bölgesinde anaokulu arayan velilerin mutlaka bakmasını öneririm.

Zekiye K.

Öncelikle bütün MİA ailesine teşekkür ediyorum. MİA Anaokulu’nu tercih etmemizin sebebi daha ilk karşılaşmadan itibaren hissetiğimiz sıcaklık, samimiyet ve bir aile ortamını bize hissetirmesi oldu. MİA Anaokulunda çocuğumuz çok mutlu ve bizde aile olarak çok huzurluyuz.

Üye Olduğumuz Kuruluşlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.