Triple P - Anne - Baba Okulu

Avustralya Queensland Üniversitesi’nde geliştirilen Triple P –Olumlu Anne babalık Eğitimi, uluslararası düzeyde başarısı kabul edilmiş dünyadaki en etkili ve kayıta dayalı anne baba eğitim sistemlerinden biridir. Bu değerli eğitimi ihtiyacı olan velilerimize MİA Anaokullarında ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Avustralya Queensland Üniversitesi’nde geliştirilen Triple P –Olumlu Anne babalık Eğitimi, uluslararası düzeyde başarısı kabul edilmiş dünyadaki en etkili ve kayıta dayalı anne baba eğitim sistemlerinden biridir.

35 yılı aşkın bir süredir yayınlanan 800’ün üzerinde makale ve yürütülen 280’in üzerinde uluslararası araştırma ve 25 ülkede uygulanmakta olan Triple P eğitimlerinin farklı kültürlerde, sosyoekonomik gruplarda ve aile yapılarında başarılı olduğunu kanıtlamıştır.

Triple P sisteminin Türkiye’deki etkililiği ve başarısı Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından yürütülen değerlendirme çalışması ile kanıtlanmıştır. Bu değerli eğitimi ihtiyacı olan velilerimize MİA Anaokullarında ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Üye Olduğumuz Kuruluşlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.